بلاگ

انواع وال هنگ

انواع وال هنگ توسط کارخانه های تولید کننده ملزومات بهداشتی ساختمان بر اساس نوع فلاش تانک، سیستم تخلیه، حالت شستشوی کاسه توالت و غیره تولید می شود.

وال هنگ ها نسل جدید توالت فرهنگی های هستند که بدون اتصال به کف سرویس بهداشتی با استفاده از استراکچر نمایی مدرن تر و زیباتر نسبت به نمونه های قدیمی خود دارند.

علاوه بر زیبایی، این نوع توالت فرنگی ها به دلیل سهولت شستشوی کف سرویس بهداشتی و جلوگیری از تجمع آلودگی در اطراف پایه توالت فرنگی دارای برتری هستند.

انواع وال هنگ

– بر اساس سیستم تخلیه:واش دون (wash don) یک شیوه جدید اروپایی است که برای صرفه جویی در مصرف آب طراحی شده است. علاوه بر مصرف کمتر آب، مشکل گرفتگی اشیا و اجسام خارجی نیز در سیستم های تخلیه واش دون وجود ندارد.

 

– بر اساس نوع فلاش تانک: فلاش تانک دو زمانه بیشتر در مورد وال هنگ های با سیستم تخلیه واش دون به کار برده می‌شود. این نوع فلاش تانک قابلیت تنظیم سیفون برای ذخیره سازی حجم های مختلف از آب را دارند.

 

– ابعاد والهنگ: ابعاد وال هنگ متاثر از سیستم تخلیه آن است. در مورد سیستم های تخلیه سیفونی نیاز به کاسه بلندتر و بزرگتر است و به همین دلیل فضای بیشتری از سرویس بهداشتی اشغال می‌شود. اما وال هنگ با سیستم تخلیه واش دون فضای کمتر و جمع و جورتری را اشغال می‌کند و به همین دلیل مورد پسندتر از مدل‌های سیفونی است.

 

– حالت شستشوی کاسه: در مدل های قدیمی توالت فرنگی ها معمولاً حالت شستشوی کاسه توالت به طور کامل انجام نمی شود. چرا که تعداد محدودی سوراخ در اطراف کاسه تعبیه شده که کلیه سطوح کاسه توالت را پوشش نمی دهد. اما در والهنگ های مدل جدید، پیشرفته ترین حالت شست و شوی کاسه یعنی مدل ریملس (rimless) تعبیه شده است.

 

– قیمت: شرکت های بسیاری اقدام به تولید وال هنگ یا توالت فرنگی دیواری می‌نمایند که به لحاظ کیفیت ساخت و متریال کاربردی ممکن است تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشند.

 

جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *